Web Tasarım ✅ Sitenizi Profesyonel Şekilde Tasarlayalım

+ - 0

Sektörde 20 yıllık tecrübemizle Web Tasarım hizmeti vermekteyiz. Başta E-ticaret siteleri olmak üzere kurumsal site tasarımı hizmeti de vermekteyiz. Bugüne kadar binlerce mutlu müşterimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Tüm tasarımlarımız %100 SEO ve mobil uyumludur. Bizi diğer Web tasarım firmalarından ayıran en büyük özellik ise kendisini sürekli yenileyen SEO ekibimiz. Tasarım süreci boyunca SEO ekibimiz yapılacak internet sitesinin SEO açısından herhangi bir hata içermemesi konusunda sürekli kontrollerde bulunmaktadır.

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

web tasarım fiyatları

Müşterinin ne istediğini anlamak, sektör analizi, yenilikçi çözümler ve planlı çalışma. Çalışma öncesi müşterilerimizle yüz yüze veya telefonla görüşerek tam olarak müşterinin ne istediğini ve beklentilerini belirliyoruz. Eğer yapılacak çalışmaya SEO hizmeti dahilse detaylı sektör analiz ve anahtar kelime analizi SEO departmanımızca yapılır.

Tasarımda dikkat ettiğimiz en önemli noktaların başında kullanıcı deneyimini üst düzeye çıkaran site mimarisidir. Site mimarisinin gerek masa üstü gerekse de mobil versiyonlarının kullanıcın aradığı ürün veya hizmete en kolay şekilde ulaşması amaç edinilir. Bu durum kullanıcıyı deneyimini artırdığı gibi devamında sitenizin Google sıralamasında üst sıralara çıkmasına neden olmaktadır.

Web Sitesi Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları yapılacak internet sitesinin mahiyetine, müşterinin isteklerine ve tasarımda kullanılacak ek özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse kurumsal bir site ile bir E-ticaret sitesini tasarım fiyatı farklılık göstermektedir. Bu yüzden web tasarım fiyatımızı öğrenmek için önce bizim sizin ne istediğinizi bilmemiz ona göre de fiyat söylememiz gerekmektedir. İletişim bölümünden bize ulaşarak beklentilerinizi söylerseniz müşteri temsilcilerimiz detaylı inceleme sonucu size fiyat verecektir.

Web Tasarım Örnekleri (Referanslar)

Aşağıda şimdiye kadar yaptığımız internet sitelerinden bazı örnekler bulunmaktadır. Elbette tüm çalışmalarımızı buraya eklemedik. Örnek olması açısından referanslarımıza bakabilirsiniz.

Web Tasarım Nedir?

Web tasarımı, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Genellikle yazılım geliştirmeden ziyade web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi yönlerini ifade eder. Web tasarımı, masaüstü tarayıcılar için web siteleri tasarlamaya odaklanırdı; ancak 2010’ların ortalarından bu yana, mobil ve tablet tarayıcılar için tasarım giderek daha önemli hale geldi.

Bir web tasarımcısı, bir web sitesinin görünümü, düzeni ve bazı durumlarda içeriği üzerinde çalışır. Örneğin görünüm, kullanılan renkler, yazı tipi ve resimlerle ilgilidir. Düzen, bilgilerin nasıl yapılandırıldığını ve kategorilere ayrıldığını ifade eder. İyi bir web tasarımı, kullanımı kolaydır, estetiktir ve web sitesinin kullanıcı grubuna ve markasına uygundur. Birçok web sayfası, kullanıcıların dikkatini dağıtabilecek veya kafalarını karıştırabilecek hiçbir yabancı bilgi ve işlevsellik görünmemesi için basitliğe odaklanılarak tasarlanmıştır. Bir web tasarımcısının çıktısının temel taşı, hedef kitlenin güvenini kazanan ve destekleyen bir site olduğundan, mümkün olduğunca çok sayıda potansiyel kullanıcı hayal kırıklığı noktasını ortadan kaldırmak kritik bir husustur.

Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda iyi çalışan web siteleri tasarlamak için en yaygın yöntemlerden ikisi, duyarlı ve uyarlanabilir tasarımdır. Duyarlı tasarımda içerik, ekran boyutuna bağlı olarak dinamik olarak hareket eder ; uyarlanabilir tasarımda, web sitesi içeriği, ortak ekran boyutlarına uyan düzen boyutlarında sabitlenir . Cihazlar arasında mümkün olduğunca tutarlı bir düzeni korumak, kullanıcı güvenini ve etkileşimini sürdürmek için çok önemlidir. Duyarlı tasarım bu konuda zorluklar yaratabileceğinden, tasarımcılar çalışmalarının nasıl görüneceğinin kontrolünden vazgeçerken dikkatli olmalıdırlar. İçerikten de sorumlularsa, beceri setlerini genişletmeleri gerekebilir, ancak bitmiş ürün üzerinde tam kontrol avantajına sahip olmanın keyfini çıkaracaklar.

Yorum Yap